Medal Of Honor: Heroes 2 (PSP)

Kontynuacja świetnej gry wojennej na PSP. Na pewno się nie zawiedziemy na tej grze

gry psp

Mamy tutaj do czynienia z kontynuacją gry Medal of Honor: Heroes, czyli następną częcią serii strzelanin FPP, która po raz pierwszy ukazała się na konsoli PSX. Przedstawiona tu gra została wydana przez firmę Electronic Arts, a napisano ją dla użytkowników PSP oraz Nintendo Wii (oryginał był osiągalny wyłącznie dla posiadaczy platformy PSP).

Opis gry Medal Of Honor: Heroes 2 (PSP)

gra medal of honor

Do dyspozycji mamy kampanię dla jednego gracza, w której gramy postacią Johna Berga, oficera wchodzącego w skład Biura Służb Strategicznych. Gra przenosi nas do 1944 r. Przeniesiemy się ponownie do Normandii, a zadanie gracza polega na zaliczeniu szeregu misji, mających powstrzymać wojska Aliantów. Dla entuzjastów rozgrywek multiplayer przygotowano kilka wariantów zabawy przez Internet oraz bezprzewodowego połączenia typu Ad-hod, umożliwiającego jednoczesną grę nawet trzydziestu graczom na raz.

Dodatek Medal Of Honor: Heroes 2 dla Nintendo Wii

psp medal of honor

Dodatkowo w wersji na konsolę Nintendo Wii, oprócz standardowych dla niej kontrolerów, umozliwonio także opcję wykorzystania pistoletu o nazwie Wii Zapper, w specjalnie do tego stworzonym wariancie rozgrywki. Jednak w tym wariancie Medal of Honor: Heroes 2 ogranicza się do bezmyślnego strzelania do celów pojawiających się na ekranie i przypomina produkcje z gatunku rail shooter.